Mokymosi Objektai

 • Žaidimas – Laimėk prieš vagišių / IKT pradžiamokslis
  Kortų žaidimo forma pateikiami viktorinos klausimai ir galimų atsakymų variantai. Žaidėjas turi teisingai atsakyti į klausimą ir laimėti vagišiaus pinigus. Klausimų turinį galima pasirinkti iš paruoštų temų rinkinio, todėl žaidėjas gali pats nuspręsti kokia tema nori gilinti žinias. Žaidimą galima valdyti klaviatūros ir pelės pagalba. Paaiškinimai yra pateikiami po kievieno neteisingo atsakymo žaidimo eigoje! Žaiskite more»
 • Žaidimas IKT viktorina “Tiesa/Netiesa”
  IKT viktorina “Tiesa/Netiesa” Žaidimo metu užduodami klausimai IKT temomis, į kuriuos reikia atsakyti “tiesa” arba “netiesa”. Žaidimo turinys apima IKT pradžiamokslio medžiagą anglų, graikų, olandų ir lietuvių klb. Žaidimas valdomas klaviatūros (rodyklių mygtukai padeda judėti, o tarpo mygtukas – pažymėti)arba pelės pagalba. Atsakymai ir vertinimai pateikiami po kiekvieno klausimo, po kiekvieno žaidimo etapo ir viktorinos more»
 • ViPi Musių mušeklis
  get your homework done Mūsių mušeklio žaidimas Kam skirtas šis žaidimas? Žaidimas „Musių mušeklis“ sukurtas žmonių su daugine ir visiška negalia IKT mokymosi poreikiams patenkinti. IKT programa žmonėms su specialiaisiais poreikiais yra padalinta į rinkinį atskirų, lengvai įvaldomų įgūdžių, kuriuos mokantis pagal bendrąsias IKT mokymosi programas tokiems mokiniams sunku pasiekti. Žaidimas suteikia priemonę lavinti ir more»
 • ECDL kursai
  ECDL standartas remiasi tuo, ką kompiuterio vartotojas turi žinoti apie informacijos technologiją ir asmeninius kompiuterius bei kokius asmeninių kompiuterių ir populiariausios jų taikomosios programinės įrangos panaudojimo įgūdžius jis turi įgyti. ECDL standarto numatytos būtinos žinių sritys ir įgūdžių grupės yra aprašytos ECDL programoje. ECDL programos tikslas – išvardinti faktus, kuriuos reikia žinoti, bei įgūdžius, kuriuos more»
 • Memobile žaidimas
  Žaidimo tikslas – išmokti kompiuterio dalis bei pagrindines funkcijas. Žaidimas padės išmokti, kaip išjungti kompiuterį, pelės ir klaviatūros parindines funkcijas. Memobile žaidimą sudaro trys skirtingi žaidimai: – SUTAMPANČIOS POROS Pažink kompiuterį ir jo dalis. Įsimink kompiuterio dalis. Papildomi patarimai. – PRADEDANČIO RINKINYS Sužinok, kaip įjungti ir išjungti kompiuterį. Įsimink kompiuterio valdymo veiksmus. Papildomi patarimai. – more»
 • ViPi žaidimas “Būk Saugus!”
  Aprašas
 • Žaidimas Memobile
  Žaidimo tikslas – išmokti kompiuterio dalis bei pagrindines funkcijas. Žaidimas padės išmokti, kaip išjungti/įjungti kompiuterį, pelės ir klaviatūros parindines funkcijas. Memobile (EN, NL, EL, LT) žaidimą sudaro trys skirtingi žaidimai: – SUTAMPANČIOS POROS Pažink kompiuterį ir jo dalis. Įsimink kompiuterio dalis. Papildomi patarimai. – PRADEDANČIO RINKINYS Sužinok, kaip įjungti ir išjungti kompiuterį. Įsimink kompiuterio valdymo veiksmus. Papildomi patarimai. more»